1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј

Adwords / Facebook Агенции за Маркетинг во МК

Дискусија во форумот 'Интернет Маркетинг' започната од MarkoHF, 12 ноември 2016.

1. MarkoHF

MarkoHF
    Practice makes perfect

847
    1,119
    30 Септември 2008
    Машко
    Internet Marketing
    Да не знае некој Агенција за Маркетинг која се занимава со Adwords и Facebook рекламирање во Македонија?
    Порано знам имаше една фирма im.mk ама страната им е падната а на FB слабо се рекламираат.

2. pipelin

pipelin
    On your way to fame

1,260
    859
    8 Мај 2010
    Машко
  3. TylerMkD

TylerMkD
    Unstoppable

2,164
    3,520
    7 ноември 2014
    Машко
    im.mk не работи веќе. Ги исконтактирав, ама ми кажа сопственикот (Никола се викаше мислам) дека не планираат да се враќаат во тој бизнис.

Зависи за што точно ти треба? Ако е за изработување на апликација можам да ти предложам компании. Ако е за маркетинг преку социјални мрежи, исто знам компании и луѓе. Пиши ми пп.

4. moongose

moongose
    Unstoppable

2,257
    2,491
    19 Јули 2013
    Creative house. За фб сигурно, за adwords не сум сигурен, ама би требало.

5. Vampo

Vampo
    Gaining Experience

353
    238
    24 oктомври 2010
    Машко
    6 Pro Marketing од Скопје. Виктор се вика дечкото

6. TylerMkD

TylerMkD
    Unstoppable

2,164
    3,520
    7 ноември 2014
    Машко
    По кој основ ги препорачуваш? Задоволен од нив или?

Според сајтов, ова е како преведена веб-страна на social media marketing од 2012-та година, премногу штуро...

7. moongose

moongose
    Unstoppable

2,257
    2,491
    19 Јули 2013
    Да, имаме соработка, ептен се профи дечките (и девојките). Искрено, сајтов сега прв пат им го отворив.

На TylerMkD му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...