1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Adwords / Facebook Агенции за Маркетинг во МК

Дискусија во форумот 'Интернет Маркетинг' започната од MarkoHF, 12 ноември 2016.

 1. MarkoHF

  MarkoHF
  Practice makes perfect

  847
  1,119
  30 Септември 2008
  Машко
  Internet Marketing
  Да не знае некој Агенција за Маркетинг која се занимава со Adwords и Facebook рекламирање во Македонија?
  Порано знам имаше една фирма im.mk ама страната им е падната а на FB слабо се рекламираат.
   
 2. pipelin

  pipelin
  On your way to fame

  1,260
  859
  8 Мај 2010
  Машко
 3. TylerMkD

  TylerMkD
  Unstoppable

  2,164
  3,520
  7 ноември 2014
  Машко
  im.mk не работи веќе. Ги исконтактирав, ама ми кажа сопственикот (Никола се викаше мислам) дека не планираат да се враќаат во тој бизнис.

  Зависи за што точно ти треба? Ако е за изработување на апликација можам да ти предложам компании. Ако е за маркетинг преку социјални мрежи, исто знам компании и луѓе. Пиши ми пп.
   
 4. moongose

  moongose
  Unstoppable

  2,257
  2,491
  19 Јули 2013
  Creative house. За фб сигурно, за adwords не сум сигурен, ама би требало.
   
 5. Vampo

  Vampo
  Gaining Experience

  353
  238
  24 oктомври 2010
  Машко
  6 Pro Marketing од Скопје. Виктор се вика дечкото
   
 6. TylerMkD

  TylerMkD
  Unstoppable

  2,164
  3,520
  7 ноември 2014
  Машко
  По кој основ ги препорачуваш? Задоволен од нив или?

  Според сајтов, ова е како преведена веб-страна на social media marketing од 2012-та година, премногу штуро...
   
 7. moongose

  moongose
  Unstoppable

  2,257
  2,491
  19 Јули 2013
  Да, имаме соработка, ептен се профи дечките (и девојките). Искрено, сајтов сега прв пат им го отворив.
   
  На TylerMkD му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...