• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Adsense for video

  • Ја почнал/а темата
  • #1

sstefan

Intern
10 декември 2007
73
0
Pokraj AdSense for content i AdSense for search google denovive najavi nov tip na marketing a toa e AdSense for video . pa... dali nekoj gi znae uslovite i sto mislite za noviot tip na marketing na google .
 

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2,599
65
andrijeski.net
Yup, не е нов.. Мислам дека одамна е имплементиран, пред неколку месеци читав, ама го немам уште испробано.. Можеби деновиве :)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,506
Мислења
845,647
Членови
29,303
Најнов член
DripOrDrown
На врв Дно