• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

adobe robo help 7

  • Ја почнал/а темата
  • #1

taranenik

Intern
12 јуни 2007
555
13
Ako go ima nekoj koristeno ovoj software mi treba pomos.

Ova e soft. za izrabotka na help file. E sega koga go pisam help-ot ima opcija vo word i pisam so mak. podrska koga ce go konvertira vo help file mi dava
Êë¼ôêäêôäêêä¼ ê¼ä ôêäô¼ êä¼ô êä¼ô êä¼ô êä¼ô êä¼ôëñ¼ôêëñ

Proveriv vo langauge support se e vo red imam makedonska podrska, vo softwerot ne mozam da najdam nekoja opcija za da se srede pa ako ima nekoj iskustvo neka pise. Ili neka kaze nekoj drug software koj ima koristeno za help.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,213
Мислења
858,234
Членови
29,734
Најнов член
Анита Јан
На врв Дно