• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Adobe Premiere Pro CS3

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Sampion

Баниран/a
18 февруари 2008
181
1
www.diandjelo.tripod.com
Dali nekoj moze da mi kaze dali ima iskustvo, So ovaa programa Adobe Premiere Pro CS3 , i dali ke moze da kaze mali trikovi do pobrza i pokavlitetna montaza :)
 

psybaron

Intern
10 април 2007
745
49
Куманово
markoaleksic.com
Ja imam monitano eden amaterski film za skoloto. Ne e tolku tesko, samo ti treba dosta vreme da sednes i da eksperimentiras. Ako dojdes do nekoj poteskotija ili ako ti e potrebno nesto konktetno prasaj.
Edna od rabotite sto mnogu me nerivra i sto den denes nemozam da ja popravam vo toj film e sto koga ke exportiram .avi , odredeni parcinja od audio lejerite ne se eksportiraat, tuku nema ton tamu voopsto.:zbunet3:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,011
Мислења
854,592
Членови
29,639
Најнов член
Ivica_regan
На врв Дно