Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Adobe Photoshop beta

FLEGMA

Illuminator
2 август 2012
10.858
17.633
Креирајте си акаунт на рутракер [точка] орг и дерете до мила воља
Нема што нема
 

Pulse

Practice makes perfect
26 октомври 2014
1.456
1.545
127.0.0.1
petrov.mk
или диаков.нет / репак.ме

Секогаш има апдејтирани Adobe Creative Suite repacks.
На диаков има само за Мак верзија, репак нема можност за регистрација.
Ај пуштете торент фајл ако не, во ДеЕм :D

edit
Најдов на рутракер, едвај со транслејт :D :D
 

GetSchwifty

On your way to fame
22 февруари 2020
259
503
Скопје
На диаков има само за Мак верзија, репак нема можност за регистрација.
Ај пуштете торент фајл ако не, во ДеЕм :D

edit
Најдов на рутракер, едвај со транслејт :D :D

Ако нема на Диаков, има на репак.ме, од таму симнувам English верзија.
 

joe_te

Intern
18 ноември 2015
35
39
Било каква команда да му ставам на Firefly го добивам следниот error ...
Знае некој што е проблемот ?
инаку се работи за Adobe Photoshop 24.6.0 верзија која претходно си функционираше супер
cap1.png
 

moongose

Unbeatable
19 јули 2013
3.697
4.444
Било каква команда да му ставам на Firefly го добивам следниот error ...
Знае некој што е проблемот ?
инаку се работи за Adobe Photoshop 24.6.0 верзија која претходно си функционираше супер
Погледнете го атачментот 129043
Треба да апдејтираш. Скоро излезе нова верзија и на старите излегува оваа порека.
 

Pulse

Practice makes perfect
26 октомври 2014
1.456
1.545
127.0.0.1
petrov.mk
Било каква команда да му ставам на Firefly го добивам следниот error ...
Знае некој што е проблемот ?
инаку се работи за Adobe Photoshop 24.6.0 верзија која претходно си функционираше супер
Погледнете го атачментот 129043
И јас се залетав со 24.х, не работеше, спуштив 25.0 и си работи.
 

joeymkk

Intern
9 февруари 2016
33
21
Има некој верзија што работи ? Сите можни торенти ги спуштив истиот проблем излегува портокалево прозорче дека си ги прекршил нивните права и прекинува со работа....
 

Маша

Unstoppable
24 април 2007
918
2.460
Има некој верзија што работи ? Сите можни торенти ги спуштив истиот проблем излегува портокалево прозорче дека си ги прекршил нивните права и прекинува со работа....
Нема. Пробај со Alpaca плагинот.
Има некои ограничувања, има некои дополнителни работи, така да you win some, you lose some ;)

Нема за верзија 2024, само до Photoshop 2023.
 

joeymkk

Intern
9 февруари 2016
33
21
Нема. Пробај со Alpaca плагинот.
Има некои ограничувања, има некои дополнителни работи, така да you win some, you lose some ;)

Нема за верзија 2024, само до Photoshop 2023.
Ништо ич џабе се. Сега ќе е со кредити firefly и нема шанси со пиратерија. Кој искористи до сега искористи готово
 

moongose

Unbeatable
19 јули 2013
3.697
4.444
Generative Fill (Firefly) сега работи само со активна претплата (може и трајал од 7 дена) на фотошоп.
 

almostanangwl

Intern
13 август 2012
30
7
Може ли да ми пише некој приватна порака, што се разбира од iOS/macbook software, конкретно за фотошоп имам прашање. Ве молам, итно е!
 

no_retreat

On your way to fame
22 јануари 2011
426
777
Не сум сигурен дали смеам да прашам вака. Постои ли кракната верзија за мек да инсталирам?
Постои, има на редит туторијали како да инсталираш, малце е покомплициран процесот за разлика од Win.
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
46.118
Мислења
955.826
Членови
34.517
Огласи
2.321
Најнов член
kristen885
На врв Дно