Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Adobe Creative Cloud

Goku

Intern
10 април 2022
26
4
Здраво,

Сакам да отворам компанија за дигитален Маркетинг, па разгледував софтвер.
Дали некој знае како да набавам Адобе креатив клауд за да не си имам мака со инспекции?
На страната дава дека не се подржани плановите во Македонија.

Како се снаоѓате а да не биде пиратерија?
 

FiC DoGG

Practice makes perfect
17 април 2007
970
1.005
www.behance.net
FiC DoGG's setup  
Processor & Cooler
i7 2600k Noctua NH D14
Motherboard
Asus Sabertooth P67
Storage
840 pro 128GB + 500GB HDD + 1000GB HDD
PSU
CM Real Power 550W
RAM
2x4GB DDR3 1333
Video card
Gigabyte GTX 760 2GB
Case
CM Centurion 5
Mouse
A4tech X7
Monitor
2x Dell U2412m
OS
Windows 8.1 Pro
Не се исплати баш, кај нас мора од риселер да купиш и автоматски кај нас само team верзија е достапна која ќе ја плаќаш во најмала рака 3 пати поскапо. Едно време само за Фотошоп плаќав 500 долари годишно.
Полулегална варијанта е со впн да си купиш американска верзија.
 
14 декември 2014
108
31
Ilija Milcinoski's setup  
OS
Windows 10 Pro
За жал тешко мислам дека можеш со впн да купиш Creative cloud
 

kirev

Unbeatable
31 мај 2010
6.816
4.970

Постојат од 1990г. и некоја...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.621
Мислења
945.978
Членови
34.107
Огласи
1.989
Најнов член
MihailShevchenko
На врв Дно