• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Administrator password za THOMSON ST780?

  • Ја почнал/а темата
  • #4

skullmonkey

Unstoppable
25 април 2007
4,278
3,289
Скопје
www.gorast.com
Имаат ставено од Т-Home кај нас pass, и неможам да си наместам Dynamic DNS а богами и отварање порти не ми иде како што мислев...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,212
Мислења
858,228
Членови
29,734
Најнов член
Анита Јан
На врв Дно