Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Adata XPG SPECTRIX D80 DDR4 8GB 3600MHZ RGB и Samsung dual wireless charger

Статус
Затворена за нови мислења.

Tose1991

Gaining Experience
18 април 2016
59
88
Skopje
Tose1991's setup  
Processor & Cooler
ryzen 5 5600
Storage
samsung 970 evo plus 1tb+1tb hard disk toshiba
PSU
thermaltake 630w
RAM
16gb
Video card
rx 5700 xt be nitro plus
Monitor
LG
Tose1991 додаде нов оглас:

Adata XPG SPECTRIX D80 DDR4 8GB 3600MHZ RGB и Samsung dual wireless charger - 1.500 ден.

1.Продавам рам меморија Adata XPG SPECTRIX D80 DDR4 8GB 3600MHZ RGB Liquid Cooling. Рамот е користен 1 месец,доаѓа со 5 години македонска гаранција.Има Liquid Cooling и RGB осветлување кое можете да го менувате преку апликација.
Цена 1500 денари фиксно

2.Продавам Samsung dual wireless charger кој може истовремено да полни телефон и smart watch часовник.Компактибилен е со сите galaxy телефони, samsung buds и сите телефони на IPhone, apple airpods.Доаѓа комплет со кабел и адаптер.Користен...

Видете го целиот оглас...
 

Tose1991

Gaining Experience
18 април 2016
59
88
Skopje
Tose1991's setup  
Processor & Cooler
ryzen 5 5600
Storage
samsung 970 evo plus 1tb+1tb hard disk toshiba
PSU
thermaltake 630w
RAM
16gb
Video card
rx 5700 xt be nitro plus
Monitor
LG
Нова цена 1300 денари за рам меморијата
 

Tose1991

Gaining Experience
18 април 2016
59
88
Skopje
Tose1991's setup  
Processor & Cooler
ryzen 5 5600
Storage
samsung 970 evo plus 1tb+1tb hard disk toshiba
PSU
thermaltake 630w
RAM
16gb
Video card
rx 5700 xt be nitro plus
Monitor
LG
Нова цена 1500 денари за Samsung dual wireless charger
Adata xpg D80 ddr4 8gb 3600mhz RGB со 5 години гаранција 1300 денари

 

Атачменти

 • 20230429_151650.jpg
  20230429_151650.jpg
  2,2 MB · Прегледи: 68
 • 20230429_151751.jpg
  20230429_151751.jpg
  2,1 MB · Прегледи: 66
 • 20230429_151920.jpg
  20230429_151920.jpg
  2 MB · Прегледи: 66
 • 20230429_152008.jpg
  20230429_152008.jpg
  2,4 MB · Прегледи: 66

Tose1991

Gaining Experience
18 април 2016
59
88
Skopje
Tose1991's setup  
Processor & Cooler
ryzen 5 5600
Storage
samsung 970 evo plus 1tb+1tb hard disk toshiba
PSU
thermaltake 630w
RAM
16gb
Video card
rx 5700 xt be nitro plus
Monitor
LG
Adata xpg D80 ddr4 8gb 3600mhz RGB -1300 денари

Рамот има два XMP или D.O.C.P профила во биос може да работи на 3200mhz или 3600mhz во зависност од вашата потреба
 

Tose1991

Gaining Experience
18 април 2016
59
88
Skopje
Tose1991's setup  
Processor & Cooler
ryzen 5 5600
Storage
samsung 970 evo plus 1tb+1tb hard disk toshiba
PSU
thermaltake 630w
RAM
16gb
Video card
rx 5700 xt be nitro plus
Monitor
LG

Tose1991

Gaining Experience
18 април 2016
59
88
Skopje
Tose1991's setup  
Processor & Cooler
ryzen 5 5600
Storage
samsung 970 evo plus 1tb+1tb hard disk toshiba
PSU
thermaltake 630w
RAM
16gb
Video card
rx 5700 xt be nitro plus
Monitor
LG

Tose1991

Gaining Experience
18 април 2016
59
88
Skopje
Tose1991's setup  
Processor & Cooler
ryzen 5 5600
Storage
samsung 970 evo plus 1tb+1tb hard disk toshiba
PSU
thermaltake 630w
RAM
16gb
Video card
rx 5700 xt be nitro plus
Monitor
LG
Adata xpg D80 ddr4 8gb 3600mhz RGB со 5 години гаранција нова цена 1200 денари
Samsung dual wireless charger нова цена 1300 денари
 

Tose1991

Gaining Experience
18 април 2016
59
88
Skopje
Tose1991's setup  
Processor & Cooler
ryzen 5 5600
Storage
samsung 970 evo plus 1tb+1tb hard disk toshiba
PSU
thermaltake 630w
RAM
16gb
Video card
rx 5700 xt be nitro plus
Monitor
LG
Продадено може клуч
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.233
Мислења
977.112
Членови
35.547
Најнов член
minchevskis
На врв Дно