• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

ADATA HD330 4TB

JasSum

Practice makes perfect
8 мај 2007
1,861
1,971
Продавам 2 диска ADATA HD330 4TB
Купени пред ~1 месец од Сет, нови, неотпакувани.
Ги продавам по цената по која се купени, 6100 денари парче.
 

Атачменти

  • download.jpg
    download.jpg
    2.8 KB · Прегледи: 204

JasSum

Practice makes perfect
8 мај 2007
1,861
1,971
Не се тискајте на мали дискови, земети си поголем :)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,142
Мислења
878,803
Членови
30,762
Најнов член
ristecona
На врв Дно