Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

ADATA DDR4 2x4GB 2800 MHz

Статус
Затворена за нови мислења.

Serko

Gaining Experience
30 август 2018
130
299
Serko додаде нов оглас:

ADATA DDR4 2x4GB 2800 MHz - 2.000 ден.

Се продава рам 2x4GB 2800 MHz како на сликата, рамот е во одлична состојба, може да се направи memory test во секое време.
Рамот е од конфигурација, купено од член на форумов.


Пишете ми во инбокс.

Погледнете го атачментот 118645

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
47.123
Мислења
975.105
Членови
35.432
Најнов член
Luka Milevski
На врв Дно