Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено ADATA 32GB (4 x 8GB) Low voltage 1.35v DDR3 1333 Gaming Series CL9

Статус
Затворена за нови мислења.

Spamalot

Gaining Experience
13 јуни 2011
943
308
Spamalot додаде нов оглас:

ADATA 32GB (4 x 8GB) Low voltage 1.35v DDR3 1333 Gaming Series CL9 - 2.000 ден.

Продавам 4 парчиња ADATA 8GB DDR3 Low Voltage 1.35v Gaming series

Цена по парче 2000 Мкд.
Цена за сите 4 парчиња 7000 Мкд.

Погледнете го атачментот 116336Погледнете го атачментот 116337Погледнете го атачментот 116338

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.130
Мислења
975.222
Членови
35.437
Најнов член
fensa08
На врв Дно