1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Адаптер за Nintendo DS Lite

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од HardCorec, 10 Март 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  HardCorec

  HardCorec
  Unbeatable

  3,053
  4,203
  4 ноември 2013
  Машко
  Како што гласи насловот, купувам адаптер за Nintendo DS Lite, доколку некој продава нека ми се обрати во ПП.
  Пинг @toshex
   
  На toshex му/ѝ се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  HardCorec

  HardCorec
  Unbeatable

  3,053
  4,203
  4 ноември 2013
  Машко
  Купено.
  Клуч.
   
Слични теми
 1. Pece Elektronika
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  4,094
 2. Necromancer
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,456
 3. Spawny
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  238
 4. mihovkris
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  321
Вчитување...

Сподели

Вчитување...