• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Adapter za HP Scanjet 3800

  • Ја почнал/а темата
  • #1

MARTIN_MKD

Intern
27 ноември 2007
419
2
Еј луѓе знае ли некој кај можам да најдам адаптер 12V 1250mA (освен у Login, таму е многу скап) за HP Scanjet 3800 и дали може да му ставам од 1000mA, оти само таков мозев да најдам
 

mr.wicket

Intern
29 ноември 2007
38
3
Скопје, Македонија
micevski.xyz
Еј луѓе знае ли некој кај можам да најдам адаптер 12V 1250mA (освен у Login, таму е многу скап) за HP Scanjet 3800 и дали може да му ставам од 1000mA, оти само таков мозев да најдам
Коа би се прашал лично јас.. би си стај таков адаптер како што е предвиден.. па макар и злато вредел.. зашто и скенерчето е прекрасно, сум имал можност да работам подолго време на таков. Прекрасен е и вреди да се вложи на него. Не би жалел пари :)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,734
Мислења
863,564
Членови
30,071
Најнов член
Aleksandar Kostovski
На врв Дно