1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Адаптер 12в 3А

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од xristijanGTI, 4 Декември 2017.

 1. xristijanGTI

  xristijanGTI
  Gaining Experience

  287
  304
  7 Март 2011
  Машко
  Студенат
  Купувам адаптер 12в 3А, ако има некој дома а да му фаќа прашина нека понуди
   
 2. vladic3110

  vladic3110
  Gaining Experience

  128
  222
  22 Февруари 2017
  Машко
  Ама каков, - внатре;+внатре; ~наизменичен, ќе го запалиш уште пред да го пробаш уредот.. Незнам можи да имам некаков дома да видам.
   
 3. xristijanGTI

  xristijanGTI
  Gaining Experience

  287
  304
  7 Март 2011
  Машко
  Студенат
Слични теми
 1. Jovicarot
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  953
 2. xristijanGTI
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  707
Вчитување...

Сподели

Вчитување...