• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

ActiveX Security object

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Пеон

Intern
13 март 2008
75
1
Zdravo na site ako moze nekoj da pomogne. Pri vlez na ebanka odnosno da vlezam na sopstvenata smetka preku int mi dava deka nemam instalirano ActiveX a pred toa go instalirav toj elektronski sertifikat i se toa i koga treba da vlezam mi go dava toa pa ako znae nekoj kako mozam da go sredam ova. Vi blagodaram odnapred
 

HijackHacker

Gaining Experience
21 февруари 2008
5,108
297
www.gorjan.info
Пробај да влезеш со Internet Explorer бидејќи само тој е поддржуван. А про влегување сам ќе ти побара дозвола за да се инсталира, а прашањето ќе биде во вид на жолт бар најгоре на страната:
Пример


И ти ќе кликнеш на жолтиот бар и ќе те праша:Одбери Install, и пробај од ново
 

CyberSpic

Intern
14 април 2007
823
26
howtoformatacomputer.com
I dokolku ne sakas da te prasuva sekoj pat koga ke ja posetis stranata, odi na More Options vo vtoriot prozorec i pritisni Always trust this publisher ( Vazno: Ova napravi go dokolku 100% mu veruvas na sajtot )
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,737
Мислења
856,421
Членови
29,741
Најнов член
Bitpb
На врв Дно