• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

ActiveX licence za VB5 ili VB6

  • Ја почнал/а темата
  • #1

delix

Intern
7 април 2007
702
23
Kade da najdam ActiveX licence za VB, ne mozam eden prost common dialog da napravam
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,465
Мислења
845,043
Членови
29,287
Најнов член
Lepiot
На врв Дно