• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

ACPI Controller

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Pece_648

Intern
31 јануари 2008
52
0
Здраво на сите
Имам еден проблем пак ке ве замолам за помош. Се работи за следново кога ќе го стартувам компјутерот ми се појавува следнава порака на компјутерот како што е прикажано на сликата
http://www.dataper.demon.co.uk/misc/helpme.jpg
и тука застанува целиот процес.Инаку типот на матичната плоча е P6VXAT.
Дали некој знае како да го решам овај проблем.

БЛАГОДАРАМ
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,699
Мислења
855,856
Членови
29,736
Најнов член
pavlo.maznevski
На врв Дно