1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Acer tablet/laptop 10.1 incen

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Pane24, 21 oктомври 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,173
  3,239
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Se prodava vo dobra sostojba tablet/laptop so slednive spec :
  Intel atom 4 jadren
  Ram 1gb
  Vgradena memorija 32gb
  Baterija odprilika 5 casa.
  Operativen Windows 8
  Podetalni info na slikite.
  Da napomenam deka pokraj tie spec laptopceto se odnesuva super za filmovi gledanje i za surfanje na google chrome.
  Isto taka sleduva bez polnac. Ali moze da se polne i na obicen micro usb kabel so adapter od mobilen.
  Cena 4000 den.
  IMG_20191021_005123.jpg IMG_20191021_005033.jpg IMG_20191021_005011.jpg IMG_20191021_005145.jpg IMG_20191021_004943.jpg 15716121859593778114624679625548.jpg 15716122101766876629739908897945.jpg 1571612222137904708010909066970.jpg 15716122370495748742403700285871.jpg
   
  Последна промена: 21 oктомври 2019
 2. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,173
  3,239
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
 3. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,173
  3,239
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
 4. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,173
  3,239
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
Слични теми
 1. Audiofil
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,290
 2. Smoking4e
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,597
 3. mariomako
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  2,406
 4. STRIKER
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  1,283
 5. Banjifiko
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  544
Вчитување...

Сподели

Вчитување...