Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Acer S191HQL 47 cm

Статус
Затворена за нови мислења.

Rejzerot

Practice makes perfect
19 мај 2022
650
1.124
Скопје
Rejzerot додаде нов оглас:

Acer S191HQL 47 cm - 1.500 ден.

Продавам монитор Acer S191HQL 18.5 инчи,монитор е користен во непушачка просторија,работи перфектно без никакви проблеми,со мониторот давам и конвертер од vga во hdmi.По карго не праќам затоа што немам кутија од мониторот,и не би идел на ризик,слики во прилог од мониторот.

Цената е 1500 денари

Контакт во ПП.

Погледнете го атачментот 122841Погледнете го атачментот 122842Погледнете го атачментот 122843

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.271
Мислења
977.683
Членови
35.572
Најнов член
mkd2020
На врв Дно