1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Acer проектор сервис

Дискусија во форумот 'Генерална дискусија' започната од Cranium, 14 Март 2019.

 1. Cranium

  Cranium
  Intern

  1
  0
  15 Јуни 2016
  Машко
  На проекцијата се појавија бели точки па ме интересира кој врши сервис на Ацер проектори? Благодарам однапред
   
 2. Astro

  Astro
  Guru

  6,645
  9,321
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Да прашаш во К2?
   
 3. Avid

  Avid
  Guru

  4,469
  6,722
  21 Јануари 2009
  Колку пари вреди проекторот?
  Ако не е до сијалицата, а верувам дека не е, најверојатно е матичната и ќе те сотрат и не се исплати и купи си нов.
   
 4. smole

  smole
  Unstoppable

  3,190
  3,705
  18 Април 2007
  Тек таму има да пробат да го одерат како што еднаш пробаа мене да ме одерат...

  Еве каде вика сајтот на Acer дека е сервисот за Македонија:

  CT Computers MK

  Ul. Vojvodina br.13 ,
  1000 Skopje
  Phone: +389 230 90 050
  Fax: +398 230 91 112
  E-Mail: [email protected]
   
  Последна промена: 14 Март 2019

Сподели

Вчитување...