Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Acer predator gaming laptop PH315-53

Max Jonovski

Intern
2 јули 2024
0
0
Max Jonovski додаде нов оглас:

Acer predator gaming laptop PH315-53 - 600 €

Погледнете го атачментот 138589Погледнете го атачментот 138590Погледнете го атачментот 138592Погледнете го атачментот 138593

Продавам гемерски лаптоп Acer predator gaming laptop PH315-53,
Спецификации во продолжение:

Display 15.6inch 144hz
CPU - i5 10300h 4 cores
GPU - RTX 2060
RAM 2x8gb 2933MHz
SSD - 230gb


Лаптопот e користен 2 години, ама функционира 100% како што треба и е во добра состојба. Све е исто како што беше кога беше купено освем што има скршен пластичен дел доле лево до екранот, но тоа нема никакво...

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.234
Мислења
977.113
Членови
35.547
Најнов член
minchevskis
На врв Дно