• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Проценка Acer Mini Displayport to VGA ethernet USB адаптер

  • Ја почнал/а темата
  • #1

triki123

Баниран/a
4 мај 2019
85
64
Купен од али експрес по грешка мислејќи дека постои шанса да го оспособам да работи на MacBook ама не сака :)
Буквално е отворен, пробан и оставен во фиока.
Линк

ali acer.jpg ali.JPG
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,715
Мислења
831,196
Членови
28,707
Најнов член
Cranium167
На врв Дно