Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Acer HN274H 120hz

Статус
Затворена за нови мислења.

Rejzerot

On your way to fame
19 мај 2022
584
999
Скопје
Rejzerot додаде нов оглас:

Acer HN274H 120hz - 3.000 ден.

Продавам потполно 100% исправен 27 инчен монитор Acer hn274h кој има 120hz refresh rate (само преку dvi можете да добиете 120hz),мониторот е користен во непушачка просторија,одличен за секоја намена.На мониторот фали копчето за исклучување,при селидба падна,но не е никаков проблем при користење.Сликите се од мониторот

Цена форумска 3000 денари ФИКСНА.Погледнете го атачментот 119937Погледнете го атачментот 119936Погледнете го атачментот 119935[ATTACH...

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
46.551
Мислења
964.842
Членови
34.923
Огласи
2.635
Најнов член
williamshakespeare30
На врв Дно