• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Acer Aspire 1

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Boge

Intern
11 февруари 2008
76
0
Go gledam na stranite so sliki ama ne sum go videl vo zivo sakam da prasam od tie sto go videle, kako e dali ekranot dobro se gleda, dali e siten a tie sto go kupil kako se zadovolni i od kade za kolku pari go kupilte...

 

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2,514
90
Сум го видел во ТДК, цена не знам.

Баш го пробав, не е многу збиена тастатурата, тачпадот не ми направи многу ќејф. Ако сакаш сам да го видиш оди таму, би требало сеуште да го имаат.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,807
Мислења
850,878
Членови
29,494
Најнов член
Nikimoler
На врв Дно