• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Academy of UX

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Lunar

Intern
24 август 2021
2
1
Скопје
Здраво луѓе, некое време ги гледам академииве за UI / UX кај нас и дечкиве Academy of UX ми изгледаат некако најозбилни..
Некое мислење, искуство со истите? Фала.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,517
Мислења
858,348
Членови
29,929
Најнов член
Jov4e
На врв Дно