• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Абре македончиња..

  • Ја почнал/а темата D
  • Време на почнување
Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

D

Администратор
31 март 2007
3,298
2,018
www.iwmnetwork.com
Ако сами не си го поштуваме тоа што го имаме никој нема...

Ок и не разбирам што е смешно? Пандев можеби има говорна мана, можеби има трема пред телевизија... Што е тука смешно за да се исмејува човекот?

http://on.net.mk/default-MK.asp?ItemID=26EF35AA5965354A9C4198BFE29370F1
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,751
Мислења
856,676
Членови
29,749
Најнов член
dukata
На врв Дно