• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

ABIT IP35-E - Ваше мислење

  • Ја почнал/а темата
  • #1

zorandesign

Баниран/a
6 јуни 2007
1,618
676
Доколку некој има вило какво искуство со користење на ABIT IP35-E би бил благодарен доколку го сподели своето мислење за истиот.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,717
Мислења
856,007
Членови
29,737
Најнов член
M123xyz
На врв Дно