1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено A80 , A50 , Nova 5T , Mi 9 SE

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од uwemi, 30 oктомври 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  uwemi

  uwemi
  Unbeatable

  4,761
  4,314
  20 Февруари 2011
  Машко
  Prodavam eden od slednite telefoni vo naslovot cena ke bide 6000 poeftino od Telekom sekako ke bide neotpakuvan direktno od Salon.

  НАПОМЕНА - Цените што се пишани се со се попустот од 6000 Денари.

  A70 - 17.000 Denari
  36BBF703-21DA-407C-8FDB-BEDAA58B7527.jpeg

  Nova 5T - 18.000 Denari
  6B6C919D-49CE-4835-AEAA-626348C77C36.jpeg

  Mi 9SE - 16.000 Denari
  85FA156A-E4FD-414E-9269-5B52CAB8E16C.jpeg

  A50 - 13.500 Denari
  6AE5A5AB-A253-4822-933D-01A1C9F22FE1.jpeg


  075-425-625
  Telefonot moze da se zeme uste utre.
  Nov neotpakuvan direktno os Telekom
   
  Последна промена: 30 oктомври 2019
  На olikomerc, Tenny, cyberbaze и уште 6 други им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  uwemi

  uwemi
  Unbeatable

  4,761
  4,314
  20 Февруари 2011
  Машко
  Zemeno - Prodadeno KLUC
   
  На DaVoRkNe му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...