1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

a4tech b318

Дискусија во форумот 'Oстанато' започната од DeadWalker_, 1 Септември 2019.

 1. DeadWalker_

  DeadWalker_
  Баниран/a

  22
  2
  12 Мај 2013
  Машко
  zdravo na site...baram covek sto moze da napravi dobar servis na tastaturava...imav problem so backlight ja odnesov u anhoch i uste 10000 pati im ja vrativ zaso se nesto novo i falese na tastaturava...prvicno "d" go odlemuvale i go zalemile nagore i mavase vo "e" i "r"...ja vrativ...mi ja vratija so drug problem i 10 pati otidov kaj niv u servis i na kraj se otkazav...backlightot go napravija ama "d" samo po sebe random si otkazuva ili na 1 klik klika 2 pati ili pa pri drzenje raboti pa prestanuva pa podsecnuva i slicno...sto mnogu pati mi se slucuva vo igri i slicno...ve molam za pomos i vi blagodadram
   
 2. ARMac

  ARMac
  Орган

  5,922
  6,615
  2 oктомври 2010
  Машко
  Курајбер
  Под гаранција? Барај нова.
   
 3. DeadWalker_

  DeadWalker_
  Баниран/a

  22
  2
  12 Мај 2013
  Машко
  ne ne e pod garancija pred 3 godini ja kupiv...ja odnesov radi backlightot samo,se drugo bese vo odlicna sostojba a 10 drugi raboti mi zaebaa
   
Слични теми
 1. /BRAINIAC\
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,083
 2. bokiscout

  Рецензија a4tech G800 V - review

  bokiscout, 26 Јули 2012, Во форумот: Oстанато
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  946
 3. Bozter
  Одговори:
  65
  Прегледи:
  3,985
 4. SiPy`
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  504
 5. DeadWalker_
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,372
Вчитување...

Сподели

Вчитување...