1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено A10-6800k и Gigabyte G1 Sniper X88A комбо

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од comakot, 5 Април 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. comakot

  comakot
  Gaining Experience

  276
  162
  23 Февруари 2017
  Машко
  Деловите не се за продажба само ми треба проценка дали вреди воопшто.

  Матичната има маана тоа што му недостасуваат пластиките за кулер на процесор и има кулер моментално што не работи.
   

  Прикачени датотеки:

  На BobchuuuN му/ѝ се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unbeatable

  4,579
  4,029
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Си вреде.
  Околу 3-4000.
   
  На BobchuuuN му/ѝ се допаѓа ова.
 3. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,688
  14,288
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  вредЕ 2500
   
  На BobchuuuN му/ѝ се допаѓа ова.
 4. comakot

  comakot
  Gaining Experience

  276
  162
  23 Февруари 2017
  Машко
Слични теми
 1. DaVoRkNe
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  567
 2. gokica
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  473
 3. CyberMen
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  711
 4. gOJDO
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  542
 5. JunkieMKD
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  683
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...