• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

A1 online

plisner

Intern
14 ноември 2009
29
2
Каде можам да ја гледам програмата на А1 телевизија online, бидејки на Зулу повеке не ја прикажуваат?
Фала однапред!
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,843
909
Ohrid
forbi.jpgОва никако да почне кај мене со интернет од 1,5/256 Mb/s
 

loris

Gaining Experience
7 мај 2007
630
52
Велес - Скопје
forbi.jpg
Ова никако да почне кај мене со интернет од 1,5/256 Mb/s

Го имав пробано овој сајт ама многу одамна беше, незнам што се случува, онака ми дојде прв на памет што го имам сретнато, ми имаат кажувано луѓе дека го користат, би требало да работи. :)
 

RFox

Intern
13 септември 2008
380
31
Кога сме веќе околу А1 на кој сателит се прикажува на сателитска ТВ?
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,130
Мислења
878,508
Членови
30,747
Најнов член
Red...Devil
На врв Дно