• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

А1 бараат луѓе за 3D графика

Статус
Затворена за нови мислења.

DynamicMK

премиум член
11 април 2007
1.636
182
A1 baraat luge koi se zanimavaat so graficki dizajn i 3D grafika...
Baraat poznavanje na Photoshop, AfterEffects i Premiere a i 3D Max Studio ili soodveten software za 3D animacija...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.661
Мислења
889.150
Членови
31.501
Огласи
33
Најнов член
Ivanmakar
На врв Дно