• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено A1 Alpha 20

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Winncoot

Gaining Experience
22 јуни 2017
65
90
Skopje
www.youtube.com
Се продава ново искочен телефон А1 Alpha 20.
Неотпакуван и не е активиран. Има 3 години гаранција во А1.

Телефонот е одличен за секаков тип на употреба.
8000мкд.
Има простор за договор.
Повеќе инфо ДМ.


IMG_8203.JPG IMG_8204.JPG IMG_8205.JPG IMG_8206.JPG


Испратено од iPhone преку IT.mk форум апликација
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,680
Мислења
830,439
Членови
28,684
Најнов член
Doroti
На врв Дно