• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

A^1^T^E^A^M

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2,599
65
andrijeski.net
Најпрвин, искрени честитки за освоената титула.Ете, ти стоеше потписот како таков неколку дена, сега би те замолил да го почитуваш второто правило на форумов :)

Линк до правилата на форумот: http://it.com.mk/forum/showthread.php?t=14

P.S. Ако некому не му е јасно кои се нормални граници за потпис на форум, може да одредиме конкретен опис и димензии :)
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2,599
65
andrijeski.net
Awww. Ne placi :(

Pravilata vazzat za site. Ti ako sakas slicen signature, mozzes da si napravis nekoj so soodvetni dimenzii :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,728
Мислења
856,159
Членови
29,737
Најнов член
M123xyz
На врв Дно