• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

А^1^t^e^a^m

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

A^1^T^E^A^M

Баниран/a
18 април 2007
393
2
brmbrm.blog.com.mk
Ајде еден голем поздрав до сите... ако сакате подобро да ме запознаете слободно прашајте... и да кажам нешто да форумот:D такво нешто и требаше на Македонија;)


ПОЗДРАВ:cool:
 
  • Ја почнал/а темата
  • #6

A^1^T^E^A^M

Баниран/a
18 април 2007
393
2
brmbrm.blog.com.mk
каква телевизија бе... ТВ немам уклучено од памти век:) така ми е никот на мирц и така си карам докрај:d
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,762
Мислења
850,109
Членови
29,466
Најнов член
ninobass
На врв Дно