1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

8GB SODIMM 2666Mhz

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од gremlin, 29 Август 2018.

Тагови:
 1. gremlin

  gremlin
  Practice makes perfect

  2,327
  1,788
  18 oктомври 2009
  Машко
  IT
  Здраво,

  Дали некој продава или каде можам да најдам ваков модул за лаптоп? Кај нашиве продавници нема ништо.

  Фала.

  Поздрав.
   
Слични теми
 1. gremlin
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,158
 2. JasSum
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  1,464
 3. Noumenon
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  821
Вчитување...

Сподели

Вчитување...