1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

8Gb ddr4 2400mhz Hynix Sodimm.

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од AlexanderMK, 11 Април 2019.

 1. AlexanderMK

  AlexanderMK
  Practice makes perfect

  1,141
  1,798
  19 Мај 2011
  Машко
  Продавам рам за лаптоп Hynix 8Gb Cl17 ddr4 на 2400Mhz.

  2400денари.
  [​IMG]

  Sent from my MI 8 using Tapatalk
   
 2. AlexanderMK

  AlexanderMK
  Practice makes perfect

  1,141
  1,798
  19 Мај 2011
  Машко
  Клуч!

  Sent from my MI 8 using Tapatalk
   
Слични теми
 1. gremlin
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  239
 2. igor_igor
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  492
 3. igor_igor
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  324
 4. petre.dimov
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  401
Вчитување...

Сподели

Вчитување...