• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено 6x Sapphire rx470 4gb mining edition

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Skorp

Gaining Experience
25 август 2016
385
312
Skopje
Ќе ве молам за проценка на 6 парчиња Sapphire RX470 mining edition. Редовно чистени и си работат без никаков проблем.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,534
Мислења
858,875
Членови
29,936
Најнов член
toonin111
На врв Дно