• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

64 bit drivers za sony ericsson

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Plamen

Intern
11 јануари 2008
63
1
Frkii ....
Imam problem so mojov mob i windowsov ... ne mozam da da gi povrzam t.e. nemozam da gi instaliram driverive posto ne se 64 bit.... imam win xp 64 bitno i mrci m*** za driverive a nigde ne mozam da najdam 64 bitni driveri za sony ercsson K750i ... pls i need help :)


pozdrav
 

WhiteDeath

Intern
2 јуни 2008
117
1
Не ти требат драјвери за 64 bit-ниот win и јас дома имам 64-bit и коа ке го уклучам телефонот почнува да бара драјвери. Но откако ке стиснам cancel сам си ја препознава и картичката и меморијата на телефонот. Без ништо да се инсталира.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,671
Мислења
862,044
Членови
30,034
Најнов член
Goxo43
На врв Дно