1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

5x Dota 2 Invites

Дискусија во форумот 'Игри' започната од theMAD, 29 Декември 2012.

 1. theMAD

  theMAD
  Practice makes perfect

  1,078
  1,433
  6 Декември 2012
  Машко
  Студент
  Давам 5 Дота 2 инвајта, кој сака нека постави линк од неговиот стеам провил во одговор, профилот да не ви биде приватен.

  поздрав
   
 2. Chaeld10_8

  Chaeld10_8
  On your way to fame

  915
  735
  29 Март 2011
  Od Kaj Gi Zemate Gift ojte mi treba za cs 1.6 pls :D
   
Слични теми
 1. _EAX
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,793
 2. [W*O*R*I*X]
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,367
 3. DaVoRkNe
  Одговори:
  701
  Прегледи:
  54,195
 4. Dzalek
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  973
 5. lakimens

  Dota 2

  lakimens, 28 Мај 2012, Во форумот: Игри
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  1,636
Вчитување...

Сподели

Вчитување...