Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено 500w PSU : Antec VP500PC

Статус
Затворена за нови мислења.

Davko010

Gaining Experience
6 јуни 2019
71
243
Skopje

Miki98

Gaining Experience
13 јануари 2021
470
280
Macedonia Pehchevo [2326]
www.balkan77.com
Изменето од модератор:
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн администрација

Статистика

Теми
46.042
Мислења
954.438
Членови
34.468
Огласи
2.271
Најнов член
idriz
На врв Дно