1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено 5 x evga g+ 1000w

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од viksa86, 17 Септември 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. viksa86

  viksa86
  On your way to fame

  838
  817
  22 Април 2011
  Машко
  Се продаваат 5 напојувања evga g+ 1000w.
  Нови неотпакувани гаранција 1 година.
   
  Последна промена: 17 Септември 2019
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,710
  14,468
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Ubavi psu
   
  Последна промена: 17 Септември 2019
 3. viksa86

  viksa86
  On your way to fame

  838
  817
  22 Април 2011
  Машко
  Клуч !
   
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. spiritBreaker
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  946
 2. uwemi

  Проценка EVGA 1000w G2

  uwemi, 6 Април 2019, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  715
 3. StefAngel
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,903
 4. gOJDO
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  411
 5. gOJDO
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  538
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...