Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

5 x Dell Optiplex 7010 SFF комплет со монитор и маса

Статус
Затворена за нови мислења.

Peceto

Gaining Experience
24 јули 2012
73
101
Peceto додаде нов оглас:

5 x Dell Optiplex 7010 SFF комплет со монитор и маса - Проценка

i5-3470/ 8GB DDR3/ 240GB SSD/ DVD-RW/ Win10 Pro
22" (VGA+HDMI/DP) монитори повеќе модели
Ikea LINNMON или LINNMON/OLOV

Ова се 5 комплети, комјутерите се користени во канцелар
ија,исправни и одржувани(исчистени,сменета паста и преинсталирани).
Гаранција 30 дена од мене.
Масите се користени и се со гребаници.
Слики ќе прикачам подоцна.
Претпочитам секој да си одбере маса,монитор и да си провери ПЦ пред зимање.

Видете го целиот оглас...
 

Peceto

Gaining Experience
24 јули 2012
73
101
NEC Multi Sync E224Wi 21,5″ IPS 1920x1080
DELL P2213t 22″ 1680×1050 WSXGA+16:10
Мислењето е автоматски споено:

Цената е дефинирана со оглед дека два комплети се продадени по цена од 6200ден од комплет.
Во секој комплет доаѓа и глувец и тастатура и кабли и маса и монитор и компјутер.
Пали вози.
 

Атачменти

 • 1703493729693-1.jpg
  1703493729693-1.jpg
  177,8 KB · Прегледи: 103
 • 1703493729730.jpg
  1703493729730.jpg
  1,2 MB · Прегледи: 106
 • 1703493729658.jpg
  1703493729658.jpg
  633,5 KB · Прегледи: 107
 • 1703493729641.jpg
  1703493729641.jpg
  321,3 KB · Прегледи: 108
 • 1703493729621.jpg
  1703493729621.jpg
  521,1 KB · Прегледи: 107
Последна промена:
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.585
Мислења
965.496
Членови
34.956
Огласи
2.660
Најнов член
DragiD
На врв Дно