1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

5 пин во 3.5мм

Дискусија во форумот 'Додатоци' започната од Legendata, 19 Март 2018.

 1. Legendata

  Legendata
  Intern

  7
  7
  11 Март 2017
  Машко
  Да не знаете случајно каде кај нас може да се најде ваков кабел?

  51elcKy8tpL._SL1000_.jpg
   
  На damil му/ѝ се допаѓа ова.
 2. moongose

  moongose
  Unstoppable

  1,948
  2,187
  19 Јули 2013
  Во логинг да ти направат по нарачка или ваков па со адаптерче.
   
  На Legendata му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Legendata

  Legendata
  Intern

  7
  7
  11 Март 2017
  Машко
  @moongose Фала ти, тркнав денес земав.
   

Сподели

Вчитување...