• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
  Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

  Со почит It.mk
 • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено 4x4Gb DDR3

Статус
Затворена за нови мислења.
 • Ја почнал/а темата
 • #1

vladimir171

Gaining Experience
15 ноември 2007
382
190
Продавам четири плочки Silicon Power 4GB DDR3 1600MHz.
Цена 900 за плочка или 3400 за сите.
 

Атачменти

 • Ја почнал/а темата
 • #2

vladimir171

Gaining Experience
15 ноември 2007
382
190
Нова цена, 800 ден. плочка или 3000 за комплет.
Мислењето е автоматски споено:

Резервирани.
 
Последна промена:
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,089
Мислења
838,220
Членови
29,009
Најнов член
frameofmind
На врв Дно