• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
  Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

  Со почит It.mk
 • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

4GB SODIMM DDR3L Geil

 • Ја почнал/а темата
 • #1

mickeymkd

Gaining Experience
7 јануари 2009
416
55
Рамот е изваден од лаптоп поради замена со плочка со поголем капацитет. Купен е од Анхоч и користен 4 години. Истиот нема гаранција. Целосно е исправен.

Цена 700 денари.


Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
 • Ја почнал/а темата
 • #2

mickeymkd

Gaining Experience
7 јануари 2009
416
55
600 денари.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,752
Мислења
856,681
Членови
29,749
Најнов член
dukata
На врв Дно