Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

49, 50 и 65" Лeд Телевизори 4K Ultra HD Аndroid. Повеќе модели со гаранција.

Статус
Затворена за нови мислења.

Dinamit

Gaining Experience
25 мај 2013
395
493
Dinamit додаде нов оглас:

49, 50 и 65" Лeд Телевизори 4K Ultra HD Аndroid. Повеќе модели со гаранција. - 12.900 ден.

На продажба повеќе модели на LED Телевизори. Мaлку користени во одлична состојба. Најниски цени


1. ST 50ux7800 (2 парчиња) користени 2 дена,( потоа вратени во кутија. Стари 7 месеци)

50 инчи LED Аndroid TV
DUAL CORE Processor Cortex A7 x2 core @1.3GHz
GPU Mali400MPx2 core
1.5GB RAM
8GB ROM
Operating system Android 9
повеќе инфо:

Супер...

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.585
Мислења
965.507
Членови
34.956
Огласи
2.660
Најнов член
DragiD
На врв Дно