1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

3G-то на t-mobile ми е споро... кај други?

Дискусија во форумот 'Мобилни телефони' започната од skullmonkey, 28 Јуни 2013.

 1. skullmonkey

  skullmonkey
  Unstoppable

  4,164
  3,295
  25 Април 2007
  Машко
  Актер
  Има некој ваков проблем...Денес не ми мрда интернетот на мобилен. Со тешки маки. Се јавив таму се е ок, лимитот таман... нема проблеми. м?!
   
 2. The_Man

  The_Man
  Unstoppable

  2,341
  2,007
  18 ноември 2009
  И јас имав проблем сабајле ама еве сега гледам тера . Ќе средат веднаш т-мобиле .
   
 3. skullmonkey

  skullmonkey
  Unstoppable

  4,164
  3,295
  25 Април 2007
  Машко
  Актер
  Муабетот ми е да знам дали е до апаратот мој или глобално е. Ако е глобално да не се потресувам...
   
 4. Necromancer

  Necromancer
  Unstoppable

  3,239
  3,631
  24 Февруари 2012
  Машко
  GIS
  Кај другар и другарка прееска не чинеше, а после и снемаа комплет нет на Т-Моб. Мислам дека не е до тебе.
   
  На skullmonkey му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...