• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

3Ds Max соработка

  • Ја почнал/а темата
  • #1

waRp_

Intern
31 јануари 2008
17
0
Хелоо! Има ли некој што добро го владее 3Ds Max, да размениме некои идеи а може и да се склопи некој co-op проект :).
 

HijackHacker

Gaining Experience
21 февруари 2008
5,108
297
www.gorjan.info
@softy
Пред да постираш, загледај ја датата на последниот пост.
Прашањето било поставено на 29-03-0.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,802
Мислења
850,659
Членови
29,488
Најнов член
nikojov
На врв Дно