Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

3D Printanje Servisi So Rezin/Smola

emmdee

Intern
2 ноември 2019
51
12
Zdravo,

Imam STL fajlovi od minijaturi sto sakam da mi bidat isprintani, dali ima nekoi dobri servisi/prodavnici kaj nas sto 3D printaat so rezin/smola?

Blagodaram odnapred
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.863
Мислења
970.424
Членови
35.220
Огласи
2.843
Најнов член
HeyJude
На врв Дно